Modlitwa - diecezja Salisbury

Zrób nasze modlitwy znaczące. Prorok Mormon ostrzegł, że jeśli ktoś będzie się modlił, a nie z prawdziwym zamiarem serca ... nic mu nie przynosi, bo Bóg nie przyjmuje takich "(Moroni 7: 9). Aby nasze modlitwy były znaczące, musimy się modlić z całą szczerością iz całą energią serca "(Moroni 7:48). Musimy być ostrożni, aby uniknąć próżnych powtórzeń "kiedy modlimy się (zob. Mateusza 6: 7).

Właśnie rozpoczęliśmy naszą modlitwę szaloną służbę (zwaną Knit One, Pray Two). Na pierwsze spotkanie chciałem zrobić coś specjalnego, aby go wyrzucić, więc pomyślałem o błogosławieństwie rąk. Panie w grupie bardzo się podobały i pozwalało im wiedzieć, jak bardzo kościół ten docenia tę nową służbę. Nasz główny pastor zrobił błogosławieństwo, namaszcząc ręce olejem. Kiedy zrobione dla pielęgniarek, zwykle odbywa się to przez pierwsze mycie rąk w basenie ciepłej wody, ale zdecydowaliśmy się tego nie robić.

Te modlitwy można mówić w milczeniu lub głośno, ale są uważane za skuteczniejsze, gdy głośno mówią, ponieważ drgania dźwięku modlitwy przenikają do centrów energetycznych ciała i docierają do wewnętrznych płaszczyzn naszego bytu. Choć wszystkie modlitwy są honorowane i recytowane przez Inayati Sufis, szczególnie Saum i Salat. Mówi się, że ważniejsze jest recytowanie tych dwóch modlitw codziennie niż jakikolwiek inny. Podobnie, te dwie modlitwy można recytować wraz z towarzyszącymi mu ruchami zaproponowanymi przez Hazrat Inayat Khan.

Wreszcie obiecujemy ci, chwalebną Matkę Bożą i kochającą Matkę wszystkich, poświęcając się w pełni swojej służbie, aby przyspieszyć i zapewnić, dzięki suwerenności Niepokalanego Serca, przyjście Królestwa Najświętszego Serca Syna Twojego Syna, w naszych sercach i sercach wszystkich, w naszym kraju i na całym świecie, jak w niebie, tak na ziemi. Amen.


Użyj języka, który pokazuje miłość, szacunek, szacunek i bliskość. Zastosowanie tej zasady będzie się różnić w zależności od różnych języków. Jeśli np. Modlimy się po angielsku, powinniśmy używać zaimków w pismach, kiedy zwracamy się do Boga-Ty, Twojego, Twojego i Twojego, a nie o bardziej popularne zaimki, ty i twoi. Niezależnie od języka, zasada pozostaje niezmienna: kiedy modlimy się, powinniśmy używać słów, które odpowiednio przekazują kochający, pełen szacunku związek z Bogiem.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Modlitwa - informacje